Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Zakład Usług Komunalnych w Gryficach
System eBoi

eBoi
Jak załatwić sprawę?

30/06/2011 - Awaria wodociągu w ul. J.Dąbskiego

 

Zakład Gospodarki Komunalnej informuje, że w związku z modernizacją ulicy
J. Dąbskiego, Sportowa, 1 Maja w Gryficach miały miejsce awarie sieci wodnej. W dniu dzisiejszym tj. 30 czerwca 2011 r. usuwana jest kolejna awaria wodociągu. Przewidujemy zakończenie tych prac w godzinach wieczornych.

W związku z powyższą sytuacją wystąpi brak wody na ulicach: J.Dąbskiego, Sportowej, 1 Maja, Bankowej i Słowackiego. Ubocznym skutkiem tych prac jest także pogorszenie jakości wody w rejonie ulic: Śniadeckich, Grudziądzka, Polna, Warszawska, Kwiatowa, Pionierska – za powstałą sytuację przepraszam

       Zakład Gospodarki Komunalnej informuje, że w związku z modernizacją ulicy  J. Dąbskiego, Sportowa, 1 Maja w Gryficach miały miejsce awarie sieci wodnej.    W dniu dzisiejszym tj. 30 czerwca 2011 r. usuwana jest kolejna awaria wodociągu. Przewidujemy zakończenie tych prac w godzinach wieczornych.
      W związku z powyższą sytuacją wystąpi brak wody na ulicach: J.Dąbskiego, Sportowej, 1 Maja, Bankowej i Słowackiego. Ubocznym skutkiem tych prac jest także pogorszenie jakości wody w rejonie ulic: Śniadeckich, Grudziądzka, Polna, Warszawska, Kwiatowa, Pionierska – za powstałą sytuację przepraszamy .

Jednocześnie informujemy, że możliwy jest pobór wody ze zbiorników ustawionych na parkingu bloku skrzyżowanie ul.J.Dąbskiego i Śniadeckich.

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Jolanta Piotrowska 30-06-2011 11:21
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: 30-06-2011
Ostatnia aktualizacja: Jolanta Piotrowska 30-06-2011 14:55